KONTAKT OS

Har du spørgsmål? Du er velkommen til at besøge vores FAQ for oftest stillede spørgsmål. 

For at finde ud af hvilke ingrediens et produkt indeholder, gå til fanebladet ”ingredienser” på siden for produkter.
Ingrediensinformation er tilgængelig for alle IDUN Minerals produkter på denne hjemmeside.

Vi findes mange steder I verden og ekspanderer stadig, hvilke betyder at vores produkter med højpigmenterede mineraler er nået en bred målgruppe.


Benelux
Nibevo
Charles Bouwer
c.bouwer@nibevo.com


Bulgaria
Beauty Garden Ltd.
Manastirski livadi, 44, Bulgarska legia Str., fl. 1, At. 5
1618 SOFIA
BULGARIA
Kontakt: Raia eller Ivanka
idun@beautygarden.bg
 FIND OS


Danmark
Kontakt: Tina Wilsø Wolstrup
tina.wolstrup@letsfaceit.se
+45 20 22 20 78
Arnold Nielsens Boulevard 72-74
Dk- 2650 Hvidovre
Denmark
 FIND OS


Estland
Joost-Level OÜ
Pirita tee 26C-28
Tallinn 10127 Harjumaa
Estonia
Kontakt: Oksana Joost
oksana@loverte.com
 FIND OS


Finland
Kvartsitie 12,
01840 Klaukkala
Phone: +358 40 1374444
Contact: Minna Raatikainen
minna.raatikainen@letsfaceit.fi
 FIND OS


Frankrike
Scandi bureau
30, rue Godot de Mauroy
75009 Paris, France.
Kontakt: Charlotte Loyau-Kahn
Charlotte.loyau.kahn@idunminerals.com
 FIND OS


Holland
Nibevo International BV
Molenhof 13
6021 DX Budel
Holland
Kontakt: Charles Bouwer
info@idunminerals.nl
 FIND OS


Hong Kong
Amazing Nature (International) Company Limited 
Wanchai, Hong Kong 
Email: enquiry@amazingnaturehk.com
Tel: +852 6990 8727


Iran
Coral Tejarat Caspian
Mehrshad Kafashan
info@coralhandel.com
+989128409808; +46739017001
Golestan St 37 Afriqa St
Tehran / Iran


Italien
Kontakt: Federica Giannesini
federica.giannesini@letsfaceit.it
+39 340 215 0050
Via Makallè 97 int. 14
351 38 Padova
Italien
 FIND OS


Japan
Gunilla Chailloux
Garden Yoyogi uehara #401
Nishihara 3-44-30
Shibuya-ku
151-0066 Tokyo
Japan
gunilla.chailloux@idunminerals.com
 FIND OS


Litauen
UAB JUARA
Konstitucijos pr. 12/4
LT-09308 Vilnius
Kontakt: Jūratė Butiškienė
jurate.butiskiene@juara.lt
 FIND OS


Norge
Kontakt: Pernille Bruksaas
pernille.bruksaas@letsfaceit.no
+47 916 33 125
Eilert Sundts gate 41
0355 Oslo
Norge
 FIND OS


Schweiz
Götz and Brands GmbH
Hottingerstrasse 6
8032 Zürich
CH-Schweiz
Contact: Serafin Götz
goetz@scandinaviahair.ch
 FIND OS


Sverige, Headquarters
Kontakt: Caroline Thunstedt
info@idunminerals.com
+46 822 72 40
Fax: 08-227220
Lindhagensgatan 74
112 18 Stockholm
 FIND OS


USA
Sales/Marketing Contact: Alexander Benz
alexander.benz@idunminerals.com
347.520.3804
Letsfaceit USA
Financial Contact: C/O Sanders, Thaler, Viola & Katz, LLP
350 Jericho Turnpike, Suite 1
Jericho, NY 11753
Attention:  Anthony J. Viola, CPA


 

produceret af Wikinggruppen